reklamaspot_img
reklamaspot_img
Strona głównaBezpieczeństwoWJECHAŁ W POLE, UCIEKAJĄC PRZED POLICYJNYM RADIOWOZEM

WJECHAŁ W POLE, UCIEKAJĄC PRZED POLICYJNYM RADIOWOZEM

Za niezatrzymanie się do kontroli drogowej oraz kierowanie w stanie nietrzeźwości, odpowie 43-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. Uciekający przed policyjnym radiowozem motorowerzysta wjechał na pole rolne i przewrócił się. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał ponad 2 promile alkoholu.

Wczoraj około godz. 15.30, kolbuszowscy policjanci z referatu ruchu drogowego, patrolując miejscowość Zielonka, postanowili zatrzymać do kontroli drogowej motorowerzystę. Przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazali kierowcy zatrzymanie pojazdu. Na widok radiowozu mężczyzna zjechał z drogi między pobliskie zabudowania, a następnie wjechał na pole rolne, gdzie na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się.

Funkcjonariusze wylegitymowali mężczyznę. 43-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego został przebadany na stan trzeźwości. Alkomat wskazał w organizmie 43-latka 2,46 promila alkoholu w jego organizmie.

Ponieważ w trakcie czynności, mężczyzna zaczął uskarżać się na ból nogi, na miejsce wezwano załogę pogotowia, która zabrała go na dalsze badania.

43-latek odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowej.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Podziel się swoją opinią w komentarzu!x