reklamaspot_img
reklamaspot_img
Strona głównaPolitykaWIEŚ WALCZY NA BANERY. ZASŁONILI ANTYPISOWSKĄ REKLAMĘ

WIEŚ WALCZY NA BANERY. ZASŁONILI ANTYPISOWSKĄ REKLAMĘ

W sołectwie Tarnowska Wola (gm. Nowa Dęba), tuż przy Drodze Krajowej nr 9 trwa polityczna wojna na banery. Na jednym z domów pojawiła się reklama wielkoformatowa z napisem „PiS = DROŻYZNA”. To wzbudziło szereg emocji wśród mieszkańców wsi. Część z nich postanowiła zasłonić reklamę własnym transparentem.

Hasło „PiS=DROŻYZNA” to kampania polityczna będąca elementem strategii Platformy Obywatelskiej. PO chce w ten sposób przekonać wyborców że to Prawo i Sprawiedliwość odpowiada za gwałtownie rosnące ceny, czyli zarówno za inflację, jak i drożyznę. W całym kraju pojawiły się bilbordy reklamowe promujące to hasło.

Jeden z nich zawisł na ścianie domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Tarnowska Wola, tuż przy krajowej dziewiątce. Reklama wzbudziła wiele kontrowersji wśród głosującej na Prawo i Sprawiedliwość wiosce. Warto przypomnieć, że w wyborach parlamentarnych które odbyły się w 2019 roku na PiS głosowało ponad 80% mieszkańców Tarnowskiej Woli.

Oburzeni mieszkańcy postanowili zrobić psikusa autorom antypisowskiej reklamy przysłaniając ją własnym banerem ulokowanym na nieruchomości położonej przed domem na którym zawisła reklama. W efekcie kierowcy poruszający się DK9 widzą napis o treści „PiS = I love Tarnowska Wola”.

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Podziel się swoją opinią w komentarzu!x