reklamaspot_img
reklamaspot_img
Strona głównaBezpieczeństwoW KOŚCIELE UKRADŁA TOREBKĘ

W KOŚCIELE UKRADŁA TOREBKĘ

Kolbuszowscy policjanci zatrzymali 52-latkę, która ukradła torebkę innej kobiecie. Do zdarzenia doszło w kościele. Jak ustalili funkcjonariusze, za skradzione pieniądze sprawczyni kupiła m.in. alkohol, a torebkę i pusty portfel wyrzuciła do śmieci. Kiedy trafiła w ręce policjantów, miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

W sobotę wieczorem, kolbuszowscy policjanci interweniowali w Hucie Komorowskiej, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym kradzieży torebki. Z relacji 67-letniej mieszkanki gminy Majdan Królewski wynikało, że do kradzieży doszło w kościele. Jeszcze przed nabożeństwem kobieta wyszła do toalety, pozostawiając torebkę na kościelnej ławce. Kiedy po kilku minutach wróciła, torebki już nie było. W torebce znajdowały się m.in. pieniądze i dowód osobisty. O zdarzeniu powiadomiono policję.

Funkcjonariusze ustalili, że związek z kradzieżą może mieć inna kobieta, która w towarzystwie mieszkańca gminy Majdan Królewski przebywała w pobliżu kościoła. W toku dalszych czynności funkcjonariusze ustalili dane mężczyzny. U 59-letniego mieszkańca gminy Majdan Królewski zastali również jego znajomą, 52-letnią mieszkankę powiatu rzeszowskiego, przebywającą ostatnio na terenie naszego powiatu. Oboje byli nietrzeźwi. Kobieta przyznała, że weszła do kościoła i zabrała torebkę. Za część pieniędzy kupiła m.in. alkohol, który wraz ze znajomym wypili. Torebkę i pusty portfel wyrzuciła do kosza. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 52-latka miała w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu.

Policjanci odnaleźli wyrzuconą torebkę oraz pusty portfel. Odzyskali także część pieniędzy.

Wczoraj, po wytrzeźwieniu 52-latka usłyszała zarzuty kradzieży. Przyznała się do popełnienia przestępstwa.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Podziel się swoją opinią w komentarzu!x