reklamaspot_img
reklamaspot_img
Strona głównaBezpieczeństwoPOLICJANCI ZABEZPIECZYLI NIELEGALNE AUTOMATY DO GIER

POLICJANCI ZABEZPIECZYLI NIELEGALNE AUTOMATY DO GIER

reklama

Trzy nielegalnie działające automaty do gier zabezpieczyli policjanci w jednym z lokali w Kolbuszowej. W czynnościach uczestniczyli funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej. Za posiadanie nielegalnych automatów grożą surowe kary w wysokości 100 tys. złotych za jedną maszynę, natomiast za organizowanie gier hazardowych, poza wysoką grzywną, grozi również kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Wczoraj policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej wspólnie z funkcjonariuszami Krajowej Administracji Skarbowej przeprowadzili kontrolę w jednym z lokali przy ul.11-go Listopada w Kolbuszowej. W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze zabezpieczyli trzy nielegalnie działające maszyny do gier. Zarekwirowane urządzenia trafiły do depozytu funkcjonariuszy służby celno-skarbowej, którzy będą teraz prowadzić dalsze postępowanie w tej sprawie.

To nie pierwszy przypadek wspólnych działań służb w tym miejscu, w trakcie których zabezpieczane są nielegalnie działające maszyny.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Podziel się swoją opinią w komentarzu!x