reklamaspot_img
reklamaspot_img
Strona głównaBezpieczeństwoPIJANI RODZICE OPIEKOWALI SIĘ 2-LETNIĄ CÓRECZKĄ

PIJANI RODZICE OPIEKOWALI SIĘ 2-LETNIĄ CÓRECZKĄ

Tarnobrzescy policjanci interweniowali wobec nietrzeźwych rodziców, którzy zajmowali się swoim 2-letnim dzieckiem. Rodzinne spotkanie, z okazji Dnia Babci, wymknęło się spod kontroli na tyle, że zarówno rodzice, jak i dziadkowie, byli mocno nietrzeźwi. Matka dziecka miała ponad promil alkoholu w organizmie, a ojciec ponad 2 promile. Teraz sprawą obojga zajmie się sąd rodzinny.

W sobotę po południu, policjanci otrzymali informacje, że pijani rodzice opiekują się małoletnim dzieckiem. Do zdarzenia miało dojść w jednym z mieszkań, przy ul. Dekutowskiego w Tarnobrzegu. Funkcjonariusze natychmiast udali się pod wskazany adres.

Zgłoszenie potwierdziło się. Stróże prawa, po wejściu do mieszkania, zastali rodziców, od których była wyczuwalna silna woń alkoholu. 30-letni mężczyzna miał bełkotliwą mowę, przeklinał i był zdenerwowany. 37-letnia kobieta miała problem z utrzymaniem równowagi. Po mieszkaniu chodziła 2-letnia dziewczynka, która była mocno wystraszona. W sąsiednim pokoju przebywali pijani dziadkowie dziecka w wieku 62 i 63 lat.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości obojga rodziców. 37-letnia kobieta miała 1,26 promila alkoholu w organizmie, a 30-letni ojciec dziecka ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Na miejscu, oprócz policjantów, interweniował pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu. Dziewczynka trafiła do szpitala, a następnie pod opiekę rodziny.

O zdarzeniu poinformowano sąd rodzinny. Dzielnicowi oraz pracownicy MOPR będą monitorować sytuację rodzinną. Jeżeli okaże się, że rodzice swoim zachowaniem narazili 2-letnią córeczkę na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia, może im grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Podziel się swoją opinią w komentarzu!x