reklamaspot_img
reklamaspot_img
Strona głównaBezpieczeństwoKOLBUSZOWA: WIADERKA ZE ŚLEDZIAMI UTRUDNIAŁY KIEROWCOM JAZDĘ

KOLBUSZOWA: WIADERKA ZE ŚLEDZIAMI UTRUDNIAŁY KIEROWCOM JAZDĘ

Kolbuszowscy policjanci interweniowali dziś w Kosowach, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zanieczyszczenia drogi. Na miejscu okazało się, że na jezdni znajdują się porozrzucane wiaderka ze śledziami. Ładunek szybko posprzątali strażacy. Policjanci ustalają właściciela towaru.

Wczoraj około godz. 9 kolbuszowscy policjanci interweniowali w Kosowach, w związku ze zgłoszeniem dotyczącym zanieczyszczenia drogi. Zdarzenie zgłosił przejeżdżający tą trasą kierowca, który powiadomił, że tłuste plamy na jezdni stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Interweniujący na miejscu policjanci, potwierdzili, że w Kosowach, na odcinku drogi wojewódzkiej nr 875, relacji Kolbuszowa – Mielec, znajdują się częściowo uszkodzone wiaderka, z których wysypały się śledzie, tworząc tłuste plamy na jezdni. Z ustaleń policjantów wynikało, że ładunek prawdopodobnie wypadł z przejeżdżającego tą trasą pojazdu.

Śledzie oraz ich pozostałości uprzątnęli z drogi strażacy. Policjanci ustalają okoliczności tego zdarzenia oraz pojazd i kierowcę, który przewoził towar.

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
1
0
Podziel się swoją opinią w komentarzu!x