reklamaspot_img
reklamaspot_img
Strona głównaBezpieczeństwoKOLBUSZOWA: PIJANY KIEROWCA ZATRZYMANY

KOLBUSZOWA: PIJANY KIEROWCA ZATRZYMANY

Blisko 3 promile alkoholu miał kierowca volkswagena, którego zatrzymali do kontroli drogowej kolbuszowscy policjanci. Informację o pijanym kierowcy, który był na myjni samochodowej, przekazał funkcjonariuszom świadek. Dzięki zgłoszeniu, nietrzeźwy kierowca nie uniknie odpowiedzialności przed sądem

W piątek około godz.14.30, kolbuszowscy policjanci patrolowali rejon ulicy Rzeszowskiej w Kolbuszowej. W trakcie patrolu do radiowozu podszedł mężczyzna, który poinformował, że na pobliskiej myjni znajduje się kierowca volkswagena, który może znajdować się pod działaniem alkoholu.

Policjanci pojechali na pobliską myjnię, gdzie zauważyli stojącego obok volkswagena mężczyznę. Na widok policyjnego radiowozu mężczyzna pośpiesznie wsiadł do samochodu i odjechał. Funkcjonariusze pojechali za volkswagenem i używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych zatrzymali pojazd do kontroli drogowej. 27-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego, kierujący volkswagenem został przebadany na stan trzeźwości. Badanie wykazało 2,76 promila alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.

Za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
reklama
0
Podziel się swoją opinią w komentarzu!x